Skip links

Aktualności

Sprawdź najnowsze informacje o Koksowni Bytom

Noc w Siłowni

W sobotę 13 maja Koksownia Bytom Sp. z o.o. wraz z Muzeum Koksownictwa dołączyła do ogólnoeuropejskiej akcji „Noc Muzeów”. Muzeum Koksownictwa udostępniło chętnym cały czas działającą siłownie z rozdzielnią i nastawnią.

Noc Muzeów

W najbliższą sobotę, 13 maja z okazji Nocy Muzeów będzie można  odwiedzić budynek zabytkowej siłowni, czyli przyszłą siedzibę Muzeum Koksownictwa. Siłownia (elektrownia) dawnej Huty Bobrek, która cały czas służy Koksowni Bytom to…

50-lecie zespołu pieśni i tańca „tysiąclatki”

W dniu 15 marca 2023 odbył się koncert jubileuszowy grupy „tysiąclatki”. Zespół pieśni i tańca „Tysiąclatki” powstał w 1973 roku na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Koksownia Bytom która również uczestniczyła w tym podniosłym dla grupy folklorystycznej wydarzeniu od wielu lat wspiera śląską kulturę.

Charytatywny mecz hokeja – Gramy dla Kuby

Wielkie sportowe emocje i piękny cel spotkania – w sobotę 24 września Koksownia Bytom wsparła akcję charytatywną na rzecz leczenia i rehabilitacji Kuby Goniwiechy, 10-letniego podopiecznego Fundacji PETRALANA, który cierpi na rzadką chorobę Niemanna-Picka, nazywaną dziecięcym Alzheimerem.

Poszukiwania nowych pracowników dla Koksowni Bytom – Targi Pracy w PETRALANA S.A.

Koksownia Bytom to bardzo stabilne miejsce pracy, zatrudniające pracowników długoterminowo. Poszukiwanie osób zainteresowanych zatrudnieniem w naszych strukturach zaowocowało organizacją Targów Pracy, realizowanych we współpracy z Urzędem Pracy w Bytomiu na terenie fabryki mineralnej wełny skalnej PETRALANA S.A., od wielu lat kooperującej z nami w ramach Śląskiego Holdingu Przemysłowego.